Spojuji síly s fotografkou Evkou Neuman. Tvoříme obsah pro firmy, které chtějí zaujmout.

Aktualizováno: úno 4

Skvělá fotka bez dobrého textu je jako dům s děravou střechou. Nejdřív vám jen trošku zatéká, ale brzy zjistíte, že vám teče do bot. Profesionální fotky jsou jedním ze základů firemní komunikace na sociálních sítích. Pokud je spojíte s dobrým příběhem, máte šanci zaujmout. A o to přeci jde. Jen kvalitní obsah vám udrží čtenáře, vyvolá reakce a přinese nové sledující. Pokud se potká se správným cílením, prodeje na sebe nenechají dlouho čekat.


Možná si říkáte: "Co tam mám pořád dávat?". Tahle otázka proletěla hlavou snad každému, kdo na sociálních sítích spravoval firemní profil. Tvořit dlouhodobě kvalitní obsah je práce, která není pro každého. Nás ale baví!


Potkaly jsme se při práci pro český hotelový řetězec. Společně jsme hledaly způsoby, jak nalákat hosty do resortů na krásných místech v Čechách. Evka svými skvělými fotkami a já texty, které je doplňovaly. Když jsme se potkaly u dalšího projektu, rozhodly jsme se naše síly spojit dál.


Moc rády se s vámi potkáme a popovídáme si o vašich produktech a službách, o vašich klientech, snech a přání. Když vás trochu poznáme, vytvoříme obsah, který bude bavit. Vás i vaše sledující. Uvidíme se? Napište nám, nebo rovnou zavolejte. Budeme se těšit.


Lucie Mužíková a Eva Neuman (evenue.cz)